Antykwariat fantastyka literatura piękna

Wydawnictwo Czytam tam
Skup książek Moje konto Koszyk Nasze sklepy Nasze Allegro Jak kupować? Regulamin O Antykwariacie Kontakt

Szukaj

Szukam książki

Szukam książki

Aktualności

Problem z Bezpiecznym połączeniem !

2017-05-15

Poniższy problem udało się już rozwiązać. Gdyby Państwu się pojawił ponownie - prosimy o informacje na sklep@antykwariat.waw.pl najchętniej z nazwą przeglądarki z której Państwo korzystacie.

Pozdrawiamy

 

 Szanowni Państwo - na niektórych wersjach przeglądarki logowanie przez WWW - czyli www.antykwariat.waw.pl powoduje wyświetlenie braku zabezpieczenia (ikona otwartej lub przekreślonej kłódki) mimo, że połączenie jest szyfrowane - próbujemy ustalić co jest przyczyną. Prosimy logować się przez tak zwane bezpieczne połączenie i zamiast WWW wpisywać HTTPS://  - czyli zamiast www.antykwariat.waw.pl wpisujemy https://antykwariat.waw.pl - strona jest wtedy bezpieczna (ikona zamkniętej kłódki). My zaś zajmujemy się usunięciem niedogodności. 

Logowanie

E-mail*
Hasło*

Aktualności

 W tej chwili mamy już w ofercie ponad 25000 tytułów książek. Wszystkie dziedziny, wiele książek unikalnych, dużo w stanie nowym lub praktycznie nowym. Nasz dział anglojęzyczny tez się rozrasta. Zapraszamy :)


poczytaj o tym...

 Maria Konopnicka była córką Józefa Wasiłowskiego i Scholastyki z Turskich. Przyszła na świat w Suwałkach

 
Maria Konopnicka debiutowała (pod pseudonimem Marko) w 1870 w dzienniku „Kaliszanin” wierszem Zimowy poranek; utwór został dobrze przyjęty. Kaliszowi poświęciła trzy utwory poetyckie: dwa zatytułowane Kaliszowi (1888, 1907) i Memu miastu (1897)....

poczytaj o tym...

 Autor rozważa formułowane na przestrzeni wieków argumenty za i przeciw istnieniu Boga, podejmując refleksję nad tajemnicą zła, językiem religijnym, doświadczeniem mistycznym, próbami racjonalnego uzasadnienia istnienia Absolutu...


poczytaj o tym...

Dodane książki z okresu

Od: *
Do: *

Szukam/sprzedam książkę

Reklama

Chcesz spredać ksiązki? Zadzwoń do nas!

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych produktach i ofertach wpisz poniżej swój e-mail i kliknij zapisz.

*

Formy płatności

multitransfer payu.pl

www.antykwariat.waw.pl
Proszę czekać - trwa ładowanie treści