Antykwariat Warszawski istnieje na rynku od ponad 20 lat. Założyli go dwaj wielbiciele książek, którzy pragnęli dać starym egzemplarzom drugie życie. Założyciele wierzyli, że każda książka, tak jak ubranie czy sprzęty domowe, może być ponownie wykorzystana. To daje szansę, że egzemplarz trafi w ręce osoby, u której wywoła szeroki uśmiech i być może łzy wzruszenia. Ponadto dzięki ponownemu wprowadzeniu książek w obieg nie ma konieczności drukowania nowych, które mogłyby się kurzyć na półkach. To ekologiczne podejście, które ma pozytywny wpływ na naturę. 

Nasz sklep stacjonarny znajduje się od kilkunastu lat w tym samym miejscu, w samym centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 55 lok. 1. Nie musicie go szukać — jest umieszczony tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Udajcie się na spacer wokół tego obiektu, a z pewnością nas znajdziecie!

posta-na-ksiazki.jpg

Warszawski antykwariat — postaw na książki ze sprawdzonego źródła

W antykwariacie znajdziecie wyłącznie książki, ponieważ to na nich znamy się najlepiej. Doskonale wiemy, jaką mają wartość oraz jaką zawierają treść. Zatem wystarczy nam powiedzieć, czego szukacie, a my postaramy się to dla Was znaleźć. 

Nasza znajomość książek przyniosła nam dużą popularność. Dowodem na to są stali klienci, których twarze (lub adresy w przypadku zamówień internetowych) już rozpoznajemy. Wielu z nich traktujemy jak naszych najlepszych przyjaciół, którzy jak my darzą książki szczególną miłością. 

Wszystkie egzemplarze, które do nas trafiają są przechowywane w bardzo dobrych warunkach. Możecie mieć pewność, że dotrą do Was zadbane książki. U nas nie ma niespodzianek — w każdym opisie znajduje się informacja o stanie dostępnych egzemplarzy. Dzięki temu nie kupujecie "kota w worku".

nie-tylko-sprzedaz.jpg

Antykwariat w Warszawie 
— nie tylko sprzedaż

Nie zajmujemy się wyłącznie sprzedażą książek stacjonarnie i online. Prowadzimy również skup egzemplarzy od osób prywatnych. Przynieście do nas swoje zbiory, a my je wycenimy i damy im drugie życie. Kto wie? Może zostaną kupione przez osoby, które przez lata ich szukały? A może staną się osobistym prezentem dla kogoś wyjątkowego? Pomyślcie o naszych usługach, zanim Wasze książki zasilą pojemnik z makulaturą.

Zachęcamy nie tylko do zakupów w sklepie online, ale także do wizyty w naszym stacjonarnym sklepie. W warszawskim antykwariacie panuje niesamowita atmosfera, która z pewnością nie umknie Waszej uwadze. Odwiedzając nasze miejsce zyskacie okazję do zobaczenia ciekawych zbiorów, a także do poznania innych osób zakochanych w książkach!