Odziedziczyliście bogatą bibliotekę po dziadkach lub rodzicach? A może Wasze półki uginają się pod naporem książek, których kartki już dawno nie były czule dotykane przez czytelnika? Nie czekajcie, aż zbiory przejmie pleśń! Dajcie swoim egzemplarzom drugie życie i przekażcie je nowym osobom. My Wam w tym pomożemy.

W antykwariacie prowadzimy skup książek. Każdy egzemplarz wyceniamy indywidualnie na podstawie jego stanu. Bierzemy pod uwagę także jego rok produkcji, ilość nakładu, a także zainteresowanie tego typu publikacjami. Pamiętajcie, że transakcja jest dokonywana dopiero po zgodzie obu stron. Jeśli nie uda się nam dojść do porozumienia, książki nadal pozostają Wasze i nie otrzymujecie za nie pieniędzy.

skup-ksiazek.jpg

Skup książek online 
- jak wygląda?

Mieszkacie z dala od Warszawy lub nie macie czasu na wycieczki do antykwariatu? Zróbcie zdjęcia swoich książek i prześlijcie je na nasz adres e-mail: sklep@antykwariat.waw.pl. Dzięki szczegółowej fotografii będziemy mogli przygotować wstępną wycenę. Wiedza na temat tego, jakie egzemplarze dostarczycie, pomogą się nam przygotować do całej procedury. W rezultacie transakcja upłynie szybko i sprawnie.

Co ważne — nie kupujemy książek przez Internet. Aby uniknąć nieporozumień, przyjmujemy egzemplarze w antykwariacie lub dojeżdżamy po nie w umówione miejsce. Dzięki temu możemy mieć pewność, że transakcja jest w 100% dla Was zadowalająca.

skup-uzywanych.jpg

Skup książek używanych 
— dlaczego warto?

W wielu domach na półkach kurzą się cenne egzemplarze, których inni od lat poszukują. Jeśli zdecydujecie się je sprzedać to z pewnością sprawicie im radość! 

Ponadto oddanie książek na skup pozwala nieco zarobić — za każdą z nich otrzymacie odpowiednią zapłatę. Pieniądze można wykorzystać na zakup kolejnych egzemplarzy. Dzięki temu urozmaicicie swoją bibliotekę i poznacie nowe pozycje warte uwagi.

skup-ksiazek.jpg

Skup książek — jakie egzemplarze przyjmujemy?

W antykwariacie są mile widziane zarówno nowe, jak i starsze wydania klasyków literatury oraz książek z różnych kategorii: fantastyka, sztuka, filozofia, psychologia, romanse, literatura dziecięca, film itp. Przyjmujemy także egzemplarze, które zostały wydrukowane przed 1939 rokiem, starodruki (także w języku łacińskim) oraz komiksy! 

Interesują nas zarówno pozycje w oryginalnych oprawach, jak i wydania bibliofilskie. Każda książka znajdzie u nas swoje miejsce, a my postaramy się znaleźć jej nowego opiekuna, który będzie odpowiednio o nią dbać.

Zainteresowane osoby zapraszamy do osobistego kontaktu z naszymi pracownikami:    +48 728 550 191 lub sklep@antykwariat.waw.pl.
Dajcie książkom drugie życie już dziś.

zadowolonych.png

125,663

Zadowolonych Klientów

dostepnych.png

50,672+

Dostępnych książek

sklep.png

1

Sklep stacjonarny

pisarzy.png

457

Znanych pisarzy